Na stronie zamieszczono nowe materiały dydaktyczne, przygotowane w ramach projektu PO WER Uniwersytet Jutra
TPL_HISTORIA_PRZEKLADU

Zajęcia z Krytyki przekładu zaczynamy w semestrze wiosennym 2018/2019; będą się odbywały w piątki o godzinie 13.30 w sali 327 Coll. Maius.

Dostęp do większości materiałów na tej stronie jest ograniczony ze względu na poszanowanie praw autorskich. Pełne uprawnienia do korzystania z serwisu można zyskać po podaniu hasła,  udostępnianego przez dr Ewę Rajewską (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Materiały chronione hasłem mogą być używane wyłącznie do celów dydaktycznych.

Ta strona www powstała dzięki projektowi współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt POKL04.01.01-00-029/09 „Dostosowanie modelu kształcenia studentów filologii polskiej do wyzwań współczesnego rynku pracy (ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju kompetencji informatycznych oraz informacyjno-medialnych)”.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani studiami na naszej specjalności, zapraszamy na stronę Instytutu Filologii Polskiej UAM, gdzie można znaleźć informacje dotyczące rekrutacji na polonistyczne studia magisterskie, w ramach których działamy. Adres strony naszej specjalności to: www.przekladowa.amu.edu.pl. Garść najważniejszych informacji o nas można znaleźć tu. Informacji jeszcze szczegółowszych można zasięgnąć, pisząc pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy!


W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem